Aktuality

Montáž sítí proti hmyzu

Trápí vás obtížný hmyz, který vám nedá spát? Během léta více větráme a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme včetně jejich montáže.

03.08.2022 celý článek

Bioklimatická pergola – dokonalý stín i odvětrávání terasy

Aktuálním trendem v oblasti venkovních teras jsou bezesporu bioklimatické pergoly, které jsou unikátní svojí otočnou lamelovou střechou. Lamely totiž můžete libovolně naklápět přesně podle potřeb tak, aby vám bylo na terase příjemně.

18.07.2022 celý článek

Vnitřní rolety do střešního okna – dokonalý stín i v podkroví

Chtěli byste si nechat zastínit střešní okna v podkroví? Pro střešní okna je potřeba volit jiný typ rolety než do klasického okna. S montáží rolet do podkrovních místností máme bohaté zkušenosti a rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

05.07.2022 celý článek

Protipylová síť do okna – účinné řešení pro alergiky

Trápí vás alergie na pyl? Během pylové sezóny to alergici rozhodně nemají snadné. Mikroskopický pyl polétává všude venku a snadno se dostane i do domu okny během větrání.

01.06.2022 celý článek

Zimní zahrada rozšíří obytný prostor

Zimní zahrady dokážou rozšířit váš obytný prostor, takže získáte místnost navíc. Umožní vám trávit svůj volný čas v blízkosti přírody, aniž by na vás například pršelo. To znamená, že díky zimní zahradě si vychutnáte každé roční období v naprostém pohodlí.

18.05.2022 celý článek

Balkonová markýza – ještě lepší léto na vašem balkoně

Jak si zpříjemnit pobyt na balkoně? Nenechte si překazit své pohodové letní dny ostrým sluncem nebo dešťovou přeháňkou. Řešením je balkonová markýza, která mimo jiné zamezí přehřívání přilehlé místnosti k balkonu, čímž pomáhá snížit teplotu v interiéru a šetří náklady na klimatizaci.

02.05.2022 celý článek

Rolovací sítě proti hmyzu vás neomezí v používání oken

Teplé dny pozvolna přicházejí a s nimi také ruku v ruce přilétá hmyz, který začíná zvědavě kroužit okolo oken. Připravte se letos na sezónu tak, aby vám letní dny a noci nenarušoval obtěžující hmyz.

25.04.2022 celý článek

Odborná montáž bioklimatických pergol

Rozhodli jste se zařídit si venkovní posezení tak, abyste mohli být na čerstvém vzduchu za každého počasí? V tom případě je pro vás bioklimatická pergola to pravé. Její hlavní předností je totiž možnost flexibilního zastřešení tvořené naklápěcími lamelami.

31.03.2022 celý článek

Usnadněte si výměnu garážových vrat s TRIDO Evo

Jak vyměnit garážová vrata co nejjednodušeji? Sekční garážová vrata TRIDO Evo lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. V tom tkví jejich velká přednost.

18.03.2022 celý článek

Předokenní rolety s praktickým ručním i motorovým ovládáním

Zamezte zbytečnému úniku tepla vašimi okny v zimě a v létě si zase doma zajistěte ochranu interiéru před přehříváním. Získejte doma díky jednoduchému prvku tepelný komfort, který přispěje k úspoře financí za vytápění či klimatizaci.

28.02.2022 celý článek

Rámový systém AluPlus® pro zasklení balkónů a lodžií

Zasklením svého balkonu nebo lodžie získáte další obyvatelný prostor. Díky zasklení bude vaše lodžie chráněná před deštěm i větrem a budete ji moci používat za jakéhokoliv počasí.

17.02.2022 celý článek

Sekční garážová vrata Trido - estetika i spolehlivost

Chtěli byste spolehlivá sekční garážová vrata? U nás rozhodně najdete to, co hledáte. Nabízíme vám garážová vrata TRIDO, která jsou velmi důležitým funkčním prvkem a současně dotváří estetický vzhled vašeho domu.

09.02.2022 celý článek

Textilní roleta JAZZ 17

Textilní roleta JAZZ 17 Pořiďte si textilní rolety, které vám nabízejí dokonalý stínící efekt v souladu s architektonickým řešením interiérů.

01.02.2022 celý článek

Spolehlivá posuvná garážová vrata Trido mají dlouhou životnost

Rádi bychom vám představili posuvná garážová vrata Trido, která jsou velmi praktická a vyhledávaná zákazníky. Nabízejí totiž jednoduchý průchod osoby při částečném otevření vrat.

27.12.2021 celý článek

Vertikální žaluzie místo závěsu

Chtěli byste si vylepšit zastínění oken? Zapomeňte na klasické závěsy a pořiďte si praktické vertikální žaluzie, které dokážou nahradit závěs plnohodnotně, vypadají moderně a zlepší vzhled vašeho interiéru.

30.11.2021 celý článek

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém AluVerso

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém AluVerso, který je vyroben z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů.

26.11.2021 celý článek

Horizontální žaluzie ISOLINE a ISOLINE PRIM - to nejlepší pro vaše okna

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili oblíbené horizontální žaluzie ISOLINE, které můžeme doporučit pro všechny typy oken ať už dřevěných či plastových.

01.11.2021 celý článek

Zasklívání balkonů bezrámovým systémem AluFlexi

Chtěli byste rozšířit obytnou plochu vašeho bytu? Řešením je zasklení balkonu nebo lodžie, kterým získáte další malou místnost. Nejen, že tento nově získaný prostor můžete využít dle svých představ, ale také zasklením docílíte zmírnění hluku zvenčí, prachu a dopadům vrtochů počasí na váš balkon.

18.10.2021 celý článek

Lepší klima v domě s předokenními roletami

Když je venku mrzne, určitě chcete mít doma co nejpříjemněji. Nenechte proto vašimi okny unikat teplo a zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění.

30.09.2021 celý článek

Moderní vertikální žaluzie dokážou nahradit závěs

Vnitřní vertikální žaluzie jsou čím dál oblíbenějším prvkem interiéru, který je dominantní, avšak zároveň nahrazují tradiční prvky jako jsou záclony, závěsy, rolety a další. Je možné jimi vyřešit zastínění i atypických prostorů či rozsáhlých prostorů jako jsou např. francouzská okna nebo vitríny. Vypadají moderně a povýší vzhled vašeho interiéru.

02.08.2021 celý článek

Předokenní roleta RADIX je vhodná i pro dodatečnou montáž

Hledáte typ předokenní rolety, který byste mohli na okna namontovat i dodatečně? Předokenní roleta RADIX je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Díky tomu si budete moci dopřát komfort předokenních rolet i v případě staršího domu, aniž byste museli náročně zasahovat do fasády.

29.06.2021 celý článek

Bioklimatické pergoly nabízejí nový rozměr používání terasy

Dopřejte si v létě komfort. Perfektní ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

18.05.2021 celý článek

Výsuvná markýza Alanis - oblíbené řešení pro terasy a balkony

Pokud hledáte spolehlivou a zároveň cenově dostupnou markýzu, potom pro vás může být ideální volbou výsuvná markýza Alanis, která se řadí mezi nejoblíbenější.

19.04.2021 celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z 90 - ideální pro francouzská okna

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit spolehlivě nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě zase chrání před přehříváním interiéru.

25.03.2021 celý článek

Proč si pořídit předokenní rolety?

Objevte výhody předokenních rolet, které vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto v zimě vašimi okny unikat teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

12.03.2021 celý článek

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více