Aktuality

Rámový versus bezrámový systém zasklení balkonu

Rozhodujete se, zda pro svůj balkon zvolit rámový nebo bezrámový systém zasklení? Obě varianty mají své klady i zápory. Přiblížíme vám proto jejich specifika pro vaše snadnější vybírání.

19.05.2023 celý článek

Na co nezapomenout před zasklením balkonu nebo lodžie

Ptáte se, co předchází zasklení balkonu? Příprava nemusí být nijak náročná. Každopádně je před instalací zasklívacího systému dobré nejdříve provést revizi vašeho současného stavu lodžie či balkonu. Pokud budou výsledky nevyhovující, měla by zasklení balkonu předcházet především jeho rekonstrukce. Častým jevem je potřeba balkon zateplit.

01.05.2023 celý článek

Plisé sítě proti hmyzu vypadají elegantně a jsou i velmi praktické

Sezóna hmyzu se blíží. Jak vyřešit jeho neustálý nápor tak, aby vám nevnikal do místností? Vyzkoušejte elegantní plisé sítě proti hmyzu, které dokážou splnit svoji funkci skutečně spolehlivě. Zároveň také skvěle vypadají a budou tak zajímavým designovým prvkem vašeho okna či dveří.

25.04.2023 celý článek

Rolovací garážová vrata Trido vás nezklamou

Spokojení zákazníci vědí, že rolovací garážová vrata Trido jsou mimořádně pohodlná na používání a dokážou zkvalitnit každodenní život. Velkou výhodou a zároveň důvodem, proč jsou garážová vrata Trido tak oblíbená je fakt, že prvotřídní konstrukční řešení garážových vrat umožňuje maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy.

31.03.2023 celý článek

Bioklimatická pergola pro ještě lepší jaro a léto

Chtěli byste novou pergolu? Potom určitě uvažujte o bioklimatické pergole, která vám přináší oproti klasické pergole rozhodně více výhod. V současnosti je bioklimatická pergola nejmodernější variantou zastřešení venkovní terasy.

15.03.2023 celý článek

Zimní zahrada jako zastřešení bazénu

Zimní zahrada může mít nejrůznější využití. Je pravda, že zimní zahrada bývá nejčastěji umístěna vzadu za domem, kde se stává součástí okolní přírody. Své umístění ale může mít zimní zahrada na jakémkoliv místě okolo domu, což znamená, že může být využita například před vstupem do domu. Tento netypický prvek ozvláštní váš dům. Kdo by si nepřál projít krásnou zahradou, než vstoupí do svého domu?

28.02.2023 celý článek

Kam se hodí vnitřní žaluzie?

Stojíte před volbou, zda dát přednost vnitřním nebo venkovním žaluziím? Každý typ žaluzie má svá specifika včetně výhod a nevýhod. To, kam se hodí spíše vnitřní žaluzie, vám nastíníme v tomto krátkém článku.

24.02.2023 celý článek

Vertikální žaluzie skvěle stíní a mohou předělit i místnost

Jak optimálně zastínit interiér nebo třeba předělit místnost? Pro kvalitní stínění vašeho okna a zajištění vašeho soukromí jsou skvělou volbou vertikální žaluzie, které se perfektně hodí do každého interiéru. Představují klasiku, která vás rozhodně nezklame.

31.01.2023 celý článek

Proč zasklít balkon?

Chtěli byste vědět, jaké nese výhody zasklení balkonu? Většina lidí se rozhodne pro zasklení balkonu v průběhu času, například když zjistí, že se rodina rozrůstá a místa v bytě není nazbyt. Je totiž jasné, že když si necháte zasklít balkón nebo lodžii, získáte další obyvatelný prostor a zvětšíte svůj byt alespoň o nějaký ten metr.

23.01.2023 celý článek

Jak zachovat světlou výšku okna při instalaci venkovních žaluzií?

Chtěli byste si pořídit venkovní žaluzie, ale nechcete jimi snižovat světlou výšku okna? Ideální pro vás bude fasádní systém venkovních žaluzií.

02.01.2023 celý článek

Jsou venkovní žaluzie hlučné?

Zajímala by vás hlučnost venkovních žaluzií? Možná že zvažujete jejich pořízení, ale obáváte se jejich hlučného provozu. Určitě se ale nemusíte obávat, že by vám používání venkovních žaluzií nějak významně narušovalo klid. Jejich hlučnost navíc záleží na typu žaluzie a také motoru.

19.12.2022 celý článek

Zasklená zimní zahrada může mít různá využití

Pokud je zimní zahrada kvalitně zasklená, může být využívaná jako další plnohodnotná mísnost v domě. Zasklené zimní zahrady vám mohou sloužit k relaxaci, práci, pěstování květin nebo mohou rozšířit váš obývací prostor. V zimní zahradě navíc můžete pozorovat krásu přírody po celý rok. Naše firma Vám nabízí velmi komfortní řešení zimní zahrady, která Vám rozšíří obytný prostor a poskytne tak více přirozeného světla a také slunečního tepla.

30.11.2022 celý článek

Posuvná garážová vrata: Jaké jsou jejich výhody?

Proč si pořídit posuvná garážová vrata? Výhod je hned několik a na ty nejdůležitější se zaměříme v tomto článku.

Posuvná garážová vrata se od sekčních garážových vrat liší tím, že jejich panely jsou umístěny svisle, nikoliv vodorovně. To znamená, že posuvná vrata nezajíždějí pod strop garáže, ale do strany, a to pomocí kolejnice.

22.11.2022 celý článek

Zasklení přístřešku či altánu - rámový systém AluCombi

Jednou z možností, jak zasklít váš přístřešek u domu nebo altán, je využít speciální rámový systém AluCombi. Jedná se o rámový zasklívací systém z hliníkových profilů, který disponuje drážkou 9 mm pro výplň.

27.10.2022 celý článek

Nabízíme elegantní stínění do vašich oken

Jaké zvolit jednoduché a praktické stínění oken? Pořiďte si do vašich oken stínění, které je praktické a zároveň elegantní. Skvělým tipem jsou vertikální žaluzie, které se těší veliké oblibě a určitě vás nezklamou.

17.10.2022 celý článek

Venkovní markýzy pro balkon i předzahrádku

Nenechte si pokazit posezení ostrými slunečními paprsky nebo deštěm a pořiďte si venkovní markýzu. Ta vám umožní vychutnat si ničím nerušené chvíle pohody navzdory počasí.

30.09.2022 celý článek

Jak zastínit zimní zahradu?

Se zastíněním zimní zahrady úzce souvisí to, na jakou stranu je zimní zahrada orientovaná.

19.09.2022 celý článek

Textilní roleta OPTIMA-MINI s jednoduchou montáží pomocí lepicí pásky

Hledáte textilní roletu na okno, jejíž montáž je rychlá a jednoduchá? Doporučit vám můžeme textilní roletu OPTIMA-MINI, jejíž montáž je zajištěna neinvazivně, a to pomocí oboustranné lepicí pásky na křídlo. Tento postup montáže je nejen velmi snadný, ale také díky tomu, že je roleta přilepena na křídlo okna, nezmenšuje jeho světlost.

24.08.2022 celý článek

Jak správně vybrat ovládání venkovních žaluzií?

V současnosti můžete venkovní žaluzie ovládat hned třemi způsoby, a to buďto tlačítkem na zdi, dálkovým ovladačem nebo dokonce prostřednictvím mobilní aplikace. Jaký způsob ovládání venkovních žaluzií bude ideální právě pro vás.

15.08.2022 celý článek

Montáž sítí proti hmyzu

Trápí vás obtížný hmyz, který vám nedá spát? Během léta více větráme a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme včetně jejich montáže.

03.08.2022 celý článek

Bioklimatická pergola – dokonalý stín i odvětrávání terasy

Aktuálním trendem v oblasti venkovních teras jsou bezesporu bioklimatické pergoly, které jsou unikátní svojí otočnou lamelovou střechou. Lamely totiž můžete libovolně naklápět přesně podle potřeb tak, aby vám bylo na terase příjemně.

18.07.2022 celý článek

Vnitřní rolety do střešního okna – dokonalý stín i v podkroví

Chtěli byste si nechat zastínit střešní okna v podkroví? Pro střešní okna je potřeba volit jiný typ rolety než do klasického okna. S montáží rolet do podkrovních místností máme bohaté zkušenosti a rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

05.07.2022 celý článek

Protipylová síť do okna – účinné řešení pro alergiky

Trápí vás alergie na pyl? Během pylové sezóny to alergici rozhodně nemají snadné. Mikroskopický pyl polétává všude venku a snadno se dostane i do domu okny během větrání.

01.06.2022 celý článek

Zimní zahrada rozšíří obytný prostor

Zimní zahrady dokážou rozšířit váš obytný prostor, takže získáte místnost navíc. Umožní vám trávit svůj volný čas v blízkosti přírody, aniž by na vás například pršelo. To znamená, že díky zimní zahradě si vychutnáte každé roční období v naprostém pohodlí.

18.05.2022 celý článek

Balkonová markýza – ještě lepší léto na vašem balkoně

Jak si zpříjemnit pobyt na balkoně? Nenechte si překazit své pohodové letní dny ostrým sluncem nebo dešťovou přeháňkou. Řešením je balkonová markýza, která mimo jiné zamezí přehřívání přilehlé místnosti k balkonu, čímž pomáhá snížit teplotu v interiéru a šetří náklady na klimatizaci.

02.05.2022 celý článek

Rolovací sítě proti hmyzu vás neomezí v používání oken

Teplé dny pozvolna přicházejí a s nimi také ruku v ruce přilétá hmyz, který začíná zvědavě kroužit okolo oken. Připravte se letos na sezónu tak, aby vám letní dny a noci nenarušoval obtěžující hmyz.

25.04.2022 celý článek

Odborná montáž bioklimatických pergol

Rozhodli jste se zařídit si venkovní posezení tak, abyste mohli být na čerstvém vzduchu za každého počasí? V tom případě je pro vás bioklimatická pergola to pravé. Její hlavní předností je totiž možnost flexibilního zastřešení tvořené naklápěcími lamelami.

31.03.2022 celý článek

Usnadněte si výměnu garážových vrat s TRIDO Evo

Jak vyměnit garážová vrata co nejjednodušeji? Sekční garážová vrata TRIDO Evo lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. V tom tkví jejich velká přednost.

18.03.2022 celý článek

Předokenní rolety s praktickým ručním i motorovým ovládáním

Zamezte zbytečnému úniku tepla vašimi okny v zimě a v létě si zase doma zajistěte ochranu interiéru před přehříváním. Získejte doma díky jednoduchému prvku tepelný komfort, který přispěje k úspoře financí za vytápění či klimatizaci.

28.02.2022 celý článek

Rámový systém AluPlus® pro zasklení balkónů a lodžií

Zasklením svého balkonu nebo lodžie získáte další obyvatelný prostor. Díky zasklení bude vaše lodžie chráněná před deštěm i větrem a budete ji moci používat za jakéhokoliv počasí.

17.02.2022 celý článek

Sekční garážová vrata Trido - estetika i spolehlivost

Chtěli byste spolehlivá sekční garážová vrata? U nás rozhodně najdete to, co hledáte. Nabízíme vám garážová vrata TRIDO, která jsou velmi důležitým funkčním prvkem a současně dotváří estetický vzhled vašeho domu.

09.02.2022 celý článek

Textilní roleta JAZZ 17

Textilní roleta JAZZ 17 Pořiďte si textilní rolety, které vám nabízejí dokonalý stínící efekt v souladu s architektonickým řešením interiérů.

01.02.2022 celý článek

Spolehlivá posuvná garážová vrata Trido mají dlouhou životnost

Rádi bychom vám představili posuvná garážová vrata Trido, která jsou velmi praktická a vyhledávaná zákazníky. Nabízejí totiž jednoduchý průchod osoby při částečném otevření vrat.

27.12.2021 celý článek

Vertikální žaluzie místo závěsu

Chtěli byste si vylepšit zastínění oken? Zapomeňte na klasické závěsy a pořiďte si praktické vertikální žaluzie, které dokážou nahradit závěs plnohodnotně, vypadají moderně a zlepší vzhled vašeho interiéru.

30.11.2021 celý článek

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém AluVerso

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém AluVerso, který je vyroben z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů.

26.11.2021 celý článek

Horizontální žaluzie ISOLINE a ISOLINE PRIM - to nejlepší pro vaše okna

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili oblíbené horizontální žaluzie ISOLINE, které můžeme doporučit pro všechny typy oken ať už dřevěných či plastových.

01.11.2021 celý článek

Zasklívání balkonů bezrámovým systémem AluFlexi

Chtěli byste rozšířit obytnou plochu vašeho bytu? Řešením je zasklení balkonu nebo lodžie, kterým získáte další malou místnost. Nejen, že tento nově získaný prostor můžete využít dle svých představ, ale také zasklením docílíte zmírnění hluku zvenčí, prachu a dopadům vrtochů počasí na váš balkon.

18.10.2021 celý článek

Lepší klima v domě s předokenními roletami

Když je venku mrzne, určitě chcete mít doma co nejpříjemněji. Nenechte proto vašimi okny unikat teplo a zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění.

30.09.2021 celý článek

Moderní vertikální žaluzie dokážou nahradit závěs

Vnitřní vertikální žaluzie jsou čím dál oblíbenějším prvkem interiéru, který je dominantní, avšak zároveň nahrazují tradiční prvky jako jsou záclony, závěsy, rolety a další. Je možné jimi vyřešit zastínění i atypických prostorů či rozsáhlých prostorů jako jsou např. francouzská okna nebo vitríny. Vypadají moderně a povýší vzhled vašeho interiéru.

02.08.2021 celý článek

Předokenní roleta RADIX je vhodná i pro dodatečnou montáž

Hledáte typ předokenní rolety, který byste mohli na okna namontovat i dodatečně? Předokenní roleta RADIX je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Díky tomu si budete moci dopřát komfort předokenních rolet i v případě staršího domu, aniž byste museli náročně zasahovat do fasády.

29.06.2021 celý článek

Bioklimatické pergoly nabízejí nový rozměr používání terasy

Dopřejte si v létě komfort. Perfektní ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

18.05.2021 celý článek

Výsuvná markýza Alanis - oblíbené řešení pro terasy a balkony

Pokud hledáte spolehlivou a zároveň cenově dostupnou markýzu, potom pro vás může být ideální volbou výsuvná markýza Alanis, která se řadí mezi nejoblíbenější.

19.04.2021 celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z 90 - ideální pro francouzská okna

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit spolehlivě nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě zase chrání před přehříváním interiéru.

25.03.2021 celý článek

Proč si pořídit předokenní rolety?

Objevte výhody předokenních rolet, které vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto v zimě vašimi okny unikat teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

12.03.2021 celý článek

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka_pergola_270    predokenni_roleta_270  


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit_vice