Aktuality

Zasklívání balkonů bezrámovým systémem AluFlexi

Chtěli byste rozšířit obytnou plochu vašeho bytu? Řešením je zasklení balkonu nebo lodžie, kterým získáte další malou místnost. Nejen, že tento nově získaný prostor můžete využít dle svých představ, ale také zasklením docílíte zmírnění hluku zvenčí, prachu a dopadům vrtochů počasí na váš balkon.

18.10.2021celý článek

Lepší klima v domě s předokenními roletami

Když je venku mrzne, určitě chcete mít doma co nejpříjemněji. Nenechte proto vašimi okny unikat teplo a zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění.

30.9.2021celý článek

Moderní vertikální žaluzie dokážou nahradit závěs

Vnitřní vertikální žaluzie jsou čím dál oblíbenějším prvkem interiéru, který je dominantní, avšak zároveň nahrazují tradiční prvky jako jsou záclony, závěsy, rolety a další. Je možné jimi vyřešit zastínění i atypických prostorů či rozsáhlých prostorů jako jsou např. francouzská okna nebo vitríny. Vypadají moderně a povýší vzhled vašeho interiéru.

2.8.2021celý článek

Předokenní roleta RADIX je vhodná i pro dodatečnou montáž

Hledáte typ předokenní rolety, který byste mohli na okna namontovat i dodatečně? Předokenní roleta RADIX je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Díky tomu si budete moci dopřát komfort předokenních rolet i v případě staršího domu, aniž byste museli náročně zasahovat do fasády.

29.6.2021celý článek

Bioklimatické pergoly nabízejí nový rozměr používání terasy

Dopřejte si v létě komfort. Perfektní ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií.

18.5.2021celý článek

Výsuvná markýza Alanis - oblíbené řešení pro terasy a balkony

Pokud hledáte spolehlivou a zároveň cenově dostupnou markýzu, potom pro vás může být ideální volbou výsuvná markýza Alanis, která se řadí mezi nejoblíbenější.

19.4.2021celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z 90 - ideální pro francouzská okna

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit spolehlivě nároky na stínění i zajištění soukromí.

25.3.2021celý článek

Proč si pořídit předokenní rolety?

Objevte výhody předokenních rolet, které vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto v zimě vašimi okny unikat teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

12.3.2021celý článek