Aktuality

Venkovní hliníkové žaluzie Z 90 - ideální pro francouzská okna

25.3.2021


Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit spolehlivě nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě zase chrání před přehříváním interiéru.

Pořiďte si i vy venkovní žaluzie, které vám poskytnou vysoký komfort bydlení. Naším tipem jsou venkovní hliníkové žaluzie Z 90, které jsou technicky nejdokonalejším typem venkovní žaluzie. Lamely ve tvaru písmene Z s šířkou 90 mm mají na hranách těsnění, které zajišťuje dokonalé zaklapnutí a tím i maximální stínění. Lamely mohou být vedeny ve vodících lištách, které žaluzie zafixují ve správné poloze. Díky tomu jsou také venkovní žaluzie Z 90 i při silném větru odolné vůči poškození a méně hlučné než žaluzie s vedením na lanku.

Venkovní hliníkové žaluzie Z 90 je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou. Mají moderní vzhled, jsou opatřeny inovativními funkcemi a kromě toho, že velmi dobře dovírají, mají také menší nábal.

Venkovní žaluzie lze ovládat ručně klikou nebo elektromotorem pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Chtěli byste, aby venkovní žaluzie ladily k vaší fasádě? Díky naší široké nabídce odstínů RAL si spokojeně vyberete přesně takovou barvu žaluzií, která se bude k vašemu domu nejlépe hodit. Krycí plech lamel vám dodáme přesně ve stejném odstínu žaluzií.Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět