Bioklimatické pergoly nabízejí nový rozměr používání terasy

Dopřejte si v létě komfort. Perfektní ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

V současnosti patří bioklimatické pergoly ke špičce na trhu. Od těch klasických se odlišují otočnou lamelovou střechou z hliníku, kterou lze přizpůsobovat dle aktuálních potřeb a počasí. Tímto získá vaše dosavadní používání venkovní terasy zcela jiný rozměr.

Pomocí naklápění střešních lamel si můžete regulovat intenzitu slunečních paprsků a teplotu uvnitř pergoly. Natočením hliníkových lamel je zajištěno proudění vzduchu směrem nahoru, což vytváří příjemnou teplotu. Posunutím lamel do vodorovné polohy získáte jednolitou střechu. V případě náhlého deště lze lamely úplně uzavřít pouhým stisknutím tlačítka a do prostoru nepronikne ani kapka vody.

Bioklimatické pergoly mohou být instalované v samostatně stojící variantě nebo v částečně kotvené variantě k domu. Bioklimatické pergoly se hodí pro zastřešení nejen teras, ale také zimních zahrad, bazénů či zahrádek restaurací. Díky tomu, že je lze napojit, je můžete využít i k zastřešení velké plochy.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více