Horizontální žaluzie ISOLINE a ISOLINE PRIM - to nejlepší pro vaše okna

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili oblíbené horizontální žaluzie ISOLINE, které můžeme doporučit pro všechny typy oken ať už dřevěných či plastových.

Tento základní produkt nové řady horizontálních žaluzií ISOLINE má převodovky s bočním krytím. Díky jejich konstrukčnímu řešení, je možné měnit jejich polohu při montáží až o 5mm. Mezi přednosti patří jednoduchá a rychlá montáž, nenáročná údržba a cenová dostupnost. Všechny tyto přednosti z nich činí nejpoužívanější žaluzie do plastových oken a eurooken.

Horizontální žaluzie ISOLINE PRIM

V naší nabídce také najdete novou generaci horizontálních žaluzií ISOLINE PRIM. Jedná se o koncepčně nového nástupce generace žaluzií isoline a isoline loco. Využívá všech technických předností generace žaluzií isoline a isoline loco a zároveň odstraňuje jejich neduhy.

Horizontální žaluzie ISOLINE PRIM se ovládají řetízkem. V nabídce je tradiční barevná škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. Postup zaměření je stále stejný, jednoduchost montáže zůstala zachována. Samozřejmostí je nabídka možnosti lamel v domykatelném provedení.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více