Moderní vertikální žaluzie dokážou nahradit závěs

Vnitřní vertikální žaluzie jsou čím dál oblíbenějším prvkem interiéru, který je dominantní, avšak zároveň nahrazují tradiční prvky jako jsou záclony, závěsy, rolety a další. Je možné jimi vyřešit zastínění i atypických prostorů či rozsáhlých prostorů jako jsou např. francouzská okna nebo vitríny. Vypadají moderně a povýší vzhled vašeho interiéru.

Díky svému elegantnímu vzhledu se montují i pro předělení místnosti, narazíte na ně v bankách, firmách či konferenčních sálech. Široká nabídka barevnosti lamel dovoluje dokonalý výběr žaluzie k danému interiéru. Vhodné jsou i do prostor s větší vlhkostí, kde existuje možnost montáže PVC lamel. Dostupné jsou rovněž materiály s atestem nehořlavosti.

U nás si můžete vybrat ze široké škály vzorů a barevného provedení lamel a různého provedení propustnosti světla, které Vám zajistí optimální soukromí a tím vytvoří příjemnou atmosféru. Obsluha vertikálních žaluzií je velmi jednoduchá a to za pomocí kuličkového řetízku. Vertikální žaluzie jsou montovány na nosný profil, který je vybavený pojezdy, kde jsou háčky pro zavěšení látek. Pro náročné klienty je možnost elektrického ovládání žaluzie a také s možností rádiového ovládání.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více