Předokenní roleta RADIX je vhodná i pro dodatečnou montáž

Hledáte typ předokenní rolety, který byste mohli na okna namontovat i dodatečně? Předokenní roleta RADIX je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Díky tomu si budete moci dopřát komfort předokenních rolet i v případě staršího domu, aniž byste museli náročně zasahovat do fasády.

Předokenní roleta RADIX je tvořena roletovým pancířem, boxem a vodícími lištami. Pancíř se skládá z lamel o krycí výšce 37mm. Tyto lamely mohou být hliníkové a vyplněné polyuretanovou pěnou nebo plastové. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku. Dodávaný je až v 6 velikostech, jejichž výběr je závislý na výšce rolety.

Předokenní rolety RADIX jsou standardně k dispozici v barvě bílé a hnědé. Dle vašeho přání je možné rolety nalakovat dle vzorníku RAL. Box je dodáván v úkosu 45° typ RADIX, půlkulatý typ RADIX-R1 a kulatý RADIX-R2. Roletový box je ve stejných barvách jako vodící nohy.

Na rám okna nebo do ostění se připevňují hliníkové vodící nohy. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě. V případě zájmu je opět možné i lakování dle vzorníku RAL nebo polep renolitovou fólií.

Pokud máte přání usnadnit si ovládání předokenních rolet, můžeme vám nabídnout motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a praktickým centrálním ovládáním. V případě vašich dotazů na předokenní rolety nás kontaktujte.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více