Proč si pořídit předokenní rolety?

Objevte výhody předokenních rolet, které vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto v zimě vašimi okny unikat teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

Vhodné pro klasická i francouzská okna

Předokenní rolety jsou nastavitelné a intenzitu slunečního světla si můžete pohodlně přizpůsobovat z pohodlí domova. Kromě stínící funkce vás také současně ochrání před zvídavými pohledy zvenčí. Předokenní rolety proto velice oceníte například tehdy, pokud máte dům s francouzskými okny, kdy vám udělají skutečně dobrou službu.

Možnost viditelného i zaomítacího boxu

Oproti klasickým interiérovým roletám či žaluziím se předokenní rolety umísťují před okno, oživí vaši fasádu a stanou se tak skvělým designovým doplňkem vašeho domu. Výhodou je, že existuje několik variant jejich instalace: s viditelným boxem nebo se zaomítacím boxem, který je nutné zakomponovat již při stavbě či rekonstrukci domu.

Bariéra proti hluku i nezvaným hostům

Velkou předností venkovních rolet je také schopnost izolovat nadměrný hluk zvenčí, tudíž jsou ideální pro domy u hlavní silnice. Zároveň přispívají k větší bezpečnosti domu, protože jsou další bariérou, kterou případní nezvaní hosté budou muset překonávat. Současně ochrání vaše okna a prodlouží jejich životnost, která se snižuje působením povětrnostních vlivů a nepříznivého počasí.

Při výběru tvaru kastlíku a barev předokenních rolet si můžete vybrat ze stovek kombinací. Pokud máte zájem o předokenní rolety, kontaktujte naši firmu, která realizuje prodej a montáž předokenních rolet.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více