Výsuvná markýza Alanis - oblíbené řešení pro terasy a balkony

Pokud hledáte spolehlivou a zároveň cenově dostupnou markýzu, potom pro vás může být ideální volbou výsuvná markýza Alanis, která se řadí mezi nejoblíbenější.

Markýza Alanis se vyznačuje lehkou pevnou konstrukcí, kterou lze namontovat jak do stěny, tak do stropu, nebo i na krovy. Markýza Alanis vám perfektně poslouží k zastínění balkonu či terasy. Před přímým slunečním zářením ochrání spolehlivě nejen vás, ale i terasový nábytek, dlažbu či interiér. Tímto můžete předejít nežádoucímu přehřívání.

V základní nabídce je ovládání markýzy Alanis ruční - pomocí kliky. Za příplatek lze ale také zvolit ještě komfortnější způsob, a to motorické ovládání pouhým stiskem tlačítka. V případě zájmu také může být markýza opatřena speciálním senzorem počasí, který markýzu zatáhne v případě silného větru nebo deště, čímž nedojde k jejímu poškození.

Látka výsuvné venkovní markýzy Alanis je speciálně ošetřena impregnací, která chrání před přímým sluncem a mírným deštěm. Součástí markýzy také může být výsuvný volán, kterým lze korigovat intenzitu podvečerních nízkých slunečních paprsků. Výsuvná markýza Alanis nemá kryt návinu, ale v případě potřeby lze domontovat speciální krycí stříšku, která markýzu ve srolovaném stavu ochrání před nežádoucím působením venkovních vlivů.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více