Garážová a rolovací vrata

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Sekční garážová vrata je systém který v současné době hraje prim a takřka úplně vytlačil použití vrat výklopných. Dříve požadovaná konstrukční výška a montážní prostor pro použití sekčních garážových vrat se u moderních modelů snížil na minimum a přibyla také varianta s posouváním dostrany.

Sekční vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem popřípadě v dekoru oken.

Vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Sekční vrata TRIDO také charakterizuje velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost. Automatické pohony německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80.000 cyklů), tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž.

Sekční vrata TRIDO

Hlavní přednosti výsuvných vrat:

komfort ovládání - torzní pružina vyvažuje hmotnost vrat
tuhost - silné pozinkované plechy jsou spojeny prolisováním
TOX - moderní způsob spojování plechů bez nýtování nebo svařování
podlahové těsnění - vysoká životnost a přilnavost rozvětveného pryžového profilu
klika - pro otevírání vrat bez pohonu
odblok - pro nouzové otevření při výpadku proudu
spolehlivost - odolná nylonová ložisková kolečka
flexibilita - boční stavitelný pant
boční těsnění - dokonale utěsní vrata po celém obvodu

POSUVNÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. Komponenty, ze kterých jsou tato vrata vyráběna, jsou shodné s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Od průmyslových vrat se liší pouze svým vzhledem a použitým pohonem. Jejich konstrukce a povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost a vysokou provozní užitnost.

Vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Sekční garážová vrata TRIDO také charakterizuje velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost. Automatické pohony německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80.000 cyklů), tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž.

Hlavní přednosti posuvných vrat:

horní - boční - spodní těsnění - dokonalá soustava těsnění po celém obvodu vrat
lehkost ovládání - závěsná kolejnice umožňuje klidný pohyb vrat
podlahové vedení - tvoří práh v průjezdu
klika - pro mechanická vrata

Přehled panelů:

PDF ke stažení (panely TRIDO)

Křídlová vrata TRIDO
Posuvná vrata TRIDO
Vrata TRIDO EVO

Přehled pohonů:

Pohony garážových vrat
Pohony pro otočné a posuvné brány

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více