Zasklívání balkónů a zimních zahrad

Zasklívání balkónu nebo lodžie rozšiřuje užitnou plochu bytu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Nově zasklený prostor slouží zároveň jako ochrana proti hluku, prachu, exhalacím, dešti a extrémním teplotám. Zasklení lodžie představuje rovněž úsporu nákladů na vytápění bytu. Společnost ALUMISTR je výrobcem obou typů zasklívacích systémů – rámového a bezrámového. Řadu prvků mají oba systémy stejnou nebo podobnou, v něčem se však liší. Vynikají velmi snadnou ovladatelností a minimálními požadavky na údržbu. Při využití bezpečnostního skla a uzamykatelné varianty provedení slouží jako účinná překážka proti vloupání. Výběr vhodného typu zasklívacího systému závisí na konkrétních požadavcích zákazníka.

Zasklívání balkonů – Bezrámový systém ALUVISTA

Bezrámový zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla tl. 6 mm a vodících hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízní počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.
Více zde.

Zasklívání balkonů – Rámový systém AluPlus

Rámový zasklívací systém z hliníkových profilů s drážkou 9 mm pro výplň. Zasklívací systém AluPlus® je používán pro zasklení balkónů a lodžií, samostatných konstrukcí zábradlí, dělící příčky interiérů, altány, přístřešky a jiné hliníkové konstrukce. Nejčastěji používanou výplní je čiré sklo tl. 4—6 mm. V kombinaci s tzv. izolačním profilem lze použít izolační dvojsklo tl. 16 mm (složení 4/8/4 mm). Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání.
Více zde.

Zasklívání balkonů – Bezrámový systém AluFlexi

Bezrámový zasklívací systém AluFlexi – bezrámový je používán pro zasklení balkonů a lodžií, samostatných konstrukcí zábradlí, dělící příčky interiéru, altány, přístřešky a jiné hliníkové konstrukce. Výplň je čiré sklo 6 mm. Systém zajišťuje ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání.
Více zde.

Zasklívání balkonů – Rámový systém AluCombi

Rámový zasklívací systém z hliníkových profilů s drážkou 9 mm pro výplň. Výplň je vsazena do hliníkového rámu, který pojíždí po spodní (nosné) a horní (vodící) kolejnici. Systém otevírání je posuvný - jednotlivá křídla zajíždějí za sebe. Provedení pevné nebo posuvné ve variantách 2-dílné až 5-dílné. Pevné a posuvné provedení lze jakkoliv kombinovat. Možnosti výplní jsou velmi široké. Konstrukční řešení vychází z rámového systému AluPlus®. Systém se odlišuje vertikálními profily, které jsou robustnější a tužší, což poskytuje systému větší stabilitu a umožňuje jeho využití do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží současně jako madlo po celé své délce. Systém je vhodný zejména pro interiérové dělící příčky do vyšších stavebních otvorů a posuvné či pevné stěny v altánech a přístřešcích rodinných domů. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání.
Více zde.

Zasklívání balkonů – Bezrámový systém AluVerso

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a vý klenků domů. Systém je určen pro zasklívání atypic kých tvarů balkónů a lodžií. Skleněné tabule jsou vsazeny do hliníkových lišt pomocí gumového těsnění. V hliníkových lištách jsou zabudovány plastové dílce s ložisky zajišťujícími posun křídel ve vodících kolejnicích a jejich následné otevírání. Konstrukční řešení umožňuje posun křídel přes roh kolejnice. Ve spodní kolejnici jsou vyraženy drenážní otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují těsnost celé konstrukce. Ve spodní a horní rovině jsou průduchy pro trvalou infiltraci.
Více zde.

Kromě zasklívání balkonů najdete v naší nabídce i markýzy, které se stále více uplatňují jako účinný prostředek ochrany balkónu proti slunci.

Poslední realizace

Balkon1_270   Bioklimatocka pergola_270   předokenní roleta_270 


Kontakty

Navštivte nás, poradíme vám Vyhody-nasich-domu 


Zaměříme vaši zakázku ZDARMA

Vypracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA

Poradíme vám se správným výběrem materiálůZobrazit více